O nas

NAJTAŃSZY ZAKŁAD POGRZEBOWY W WARSZAWIE 24h

PROFESJONALNIE, GODNIE I Z SZACUNKIEM...

Wszystkim osobom, które znalazły się na tej stronie z powodu utraty bliskiej osoby składamy wyrazy głębokiego współczucia...

To co w tym momencie mogą Państwo zrobić, to zapewnić Osobie Zmarłej godny pochówek: pełen szacunku i dostojności.

Mimo bólu i sytuacji w jakiej się Państwo znaleźli, trzeba zebrać siły na wybranie zakładu pogrzebowego, który spełni pod każdym względem Państwa wymagania. Zakład Pogrzebowy "Elizjum" swoje usługi pogrzebowe świadczy profesjonalnie z poszanowaniem przekonań religijnych oraz uczuć. Tego typu usługi świadczymy na terenie całej Polski, głównie Warszawy i okolic.

Naszym priorytetem jest wysoka kultura pogrzebu. W związku z tym, dbając o każdy najmniejszy detal, organizujemy uroczystość pogrzebową, zaczynając od transportu ciała do chłodni, przechowania, przygotowania ciała do pochówku, przez formalności i doradztwo przy wyborze trumny, urny, kwiatów,tabliczki, na położeniu ostatniego kwiatka na grobie kończąc...

Można nam powierzyć całą organizację pogrzebu i gwarantujemy, że będzie on wykonany na bardzo wysokim poziomie, za przystępną cenę. Organizujemy pogrzeby różnych wyznań, współpracując przy tym z najlepszymi mistrzami ceremonii. Oferujemy szeroki wybór trumien, urn, wieńców, tabliczek pogrzebowych, oraz klepsydr. Klepsydry można odebrać od ręki w biurze, zaraz po ustaleniu terminu pogrzebu. Istnieje możliwość dojazdu do Klienta.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji całą dobę, przez siedem dni w tygodniu. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości służymy profesjonalną radą i pomocą. Pragniemy pomóc Państwu w tych najtrudniejszych, bolesnych chwilach godnie pożegnać bliską Państwu osobę.

Nasz Dom Pogrzebowy w Warszawie przyjmuje zlecenia na kremację zwłok. Kremacja odbywa się zazwyczaj na drugi dzień od podpisania w biurze przez Rodzinę zmarłego/ej zezwolenia na wykonanie kremacji. W sprzedaży posiadamy również całuny kremacyjne. Koszt kremacji to 530zł.

Od 1-go listopada 2014 roku, Zakład Pogrzebowy Elizjum został przeniesiony z ul. Kondratowicza 37 vis a vis Szpitala Bródnowskiego.

Nowa lokalizacja to: ul. Radzymińska 163 (wjazd od ul. Jórskiego), dojazd autobusami: 120, 190, 199, 512, 718, 738, 740, 805 - przystanek Jórskiego

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług
Sylwia i Artur

 

zakład pogrzebowy bródno
zakłady pogrzebowe warszawa
Adresul. Radzymińska 163
03-576 Warszawa